DTN HAKKINDA

DTN Uluslararası Nakliyat, 1998 yılında Türkiye'nin en tanınmış ve güvenilir paketleyicilerinden ve taşıyıcılarından biri olmuştur. Şirket; üstün performansı, profesyonel yaklaşımı, diplomatik misyonu ve iş dünyasında kazandığı özgün kimliği ile kısa zamanda pek çok değerli kuruluşla iş ortaklığı kurmuştur. Bugün DTN aynı zamanda American Moving & Storage Association ve International Association of Movers'ın akredite bir kurumudur.

DTN’nin anahtar teslimi profesyonelce yönetilen operasyonları başlangıçtan varış noktasına kadar geniş bir hizmet yelpazesini kapsar. Türkiye’de veya dünyanın herhangi bir yerinde; kara, deniz ve hava yoluyla kişisel mallar, teçhizat, sanat / teşhir malzemeleri veya herhangi bir malı en titiz uluslararası standartlara göre paketleme veya depolama hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini sağlamak için memnuniyetin ötesine geçen hizmet kıyaslamaları oluşturur.

DTN, dünya çapındaki herhangi bir varış noktasına taşınmanızı özenle halletmeye adanmış mükemmel bir hizmet sunar. Tüm ev eşyalarını/makinelerini dünyanın hemen hemen her yerine taşımak için hazır durumda olan bir sistemi sürdüren deneyimli liman acenteleri, kamyon şirketleri, okyanus, hava taşıyıcıları ve denizaşırı ortaklarından oluşan sofistike bir ağ sağlar. Taşınmanın kuşkusuz bir takım çalışması ve özel bir uzmanlık alanı gerektirdiğine inanıyoruz.


PAKETLEME SANATI
Paketleme sadece bir şeyleri paketlemek değildir, teknik uzmanlık gerektirir. Her ürün kırılgan ve değerlidir, bu nedenle paketleme gerektirir. DTN, kişisel eşyalara eklenen duygusal değerlere önem verir; çünkü bunlar parayla kazanılan şeyler değildir. Bazen yaşlı bir büyükbabanın sallanan sandalyesidir. Yılların tecrübesiyle DTN, hafif ve ağır ekipmanların ambalajlanmasında uzmanlaşmıştır. Türk misafirperverliği ile zenginleştirilmiş iyi eğitimli paketleme işgücümüzle ev eşyaları, köpükler ile paketlenmektedir.


HİZMETLER
Hizmetlerimiz; paketleme, yükleme, boşaltma, kara, deniz ve havayolu nakliye, gümrük işlemleri, sigorta, gelen ve giden nakliye, sergi ambalajlama ve uzun-kısa vadeli depolama olanaklarından oluşur.


YÜKLEME VE BOŞALTMA
Nakliyatın her adımı eşit özen gerektirir. Sevkiyatlar paketlendikten sonra dikkatlice kamyona/ konteynere yüklenir. Aynı şekilde boşaltma işlemi de benzer özen gerektirir.


SİGORTA
DTN DTN asla sigortadan tazminat almayı tercih etmez. Ancak bazı öngörülemeyen riskler için de önlem almak şarttır. Biz de müşterilerimiz adına tüm sevkiyatlar için kapsamlı sigorta sağlıyoruz.


GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
DTN,özel ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak, gelen ve giden gönderiler için tüm formalitelerin yerine getirilmesini sağlayacak gümrük düzenleme kadrosu ile tam olarak uzmanlaşmıştır.


DEPOLAMA
Lojistik anlayışımızla paralel, kısa ve uzun süreli olarak ev eşyalarınızı depolama imkanı sunuyoruz. (10.764 Metrekare)


TESİSLERİMİZ
İstanbul’da bir genel merkez ve depomuz, İzmir’de ise bir şube ve depomuzla hizmet vermekteyiz.