DTN MOVERS

Daha iyi bir hizmete Evet deyin!Sizlere güvenirliğini kanıtlamış ve bünyesinde çok uluslu şirketleri de barındıran DTN Uluslararası Nakliyat’ı tanıtmak isteriz. Bu başarının arkasındaki mantık; özveri, doğru yönlendirme, bilimsel yaklaşım, son teknoloji ekipman, dakiklik, taahhütler ve hepsinden önemlisi çok rekabetçi bir fiyatlandırmadır.

Çağdaş ve bir adım önde olmak için DTN, Household Goods Forwarders Association of America and American Moving & Storage Association’ın akreditasyonunu almıştır. Bu akreditasyon, profesyonel paketleyiciler ve taşıyıcılar aracılığıyla tüm dünya genelinde hizmet ağımızı genişletmemizi sağlamıştır.

DTN’nin anahtar teslimi operasyonları; ister kara, ister deniz, ister hava yoluyla olsun, dünyanın herhangi bir yerinden varış noktasına kadar tüm hizmet yelpazesini kapsar. Aynı zamanda uluslararası standartlarda paketleme, depolama, istifleme, sigorta ve destinasyon hizmetlerini de tek bir çatı altında bulundurur.

Değerli kuruluşunuzla uzun vadeli bir ilişki kurmak istiyoruz ve ayrıntılı incelemeleriniz için şirket broşürümüzü ekliyoruz.

DTN olarak kendimizi gurur verici bir referansa değdiğimizi kanıtlama fırsatını bekliyoruz.

Paketleme veya taşıma hakkında daha fazla bilgi ve danışmanlığa ihtiyacınız olursa, lütfen günün her saati bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sizden haber almayı ve randevu bekliyoruz.

Teşekkürler & saygılar,

Mert ÜSTEL

ULUSLARARASI LOJİSTİK MÜDÜRÜ